Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami z działalności firmy SPEC-BUD. Poniżej możecie przeczytać Państwo relacje z napraw konstrukcji betonowych, wykonywania powłok antykorozyjnych, natryskiwania torkretu i innych usług świadczonych przez naszą firmę.02-12-2018

Posadzki epoksydowe w Lublinie i w Warszawie – trwała powierzchnia i wysoka jakość.

Posadzki epoksydowe wykonywane z dwuskładnikowych żywic epoksydowych posiadają dużą odporność na obciążenia mechaniczne, środki chemiczne, są odporne na ścierane, negatywne oddziałanie czynników atmosferycznych.
Więcej
21-10-2018

Zanim wybierzesz odpowiednią powłokę hydroizolacyjną, poznaj cztery rodzaje obciążeń wodą.

Wilgoć gruntowa znajduje się w każdym gruncie. Jest to woda związana kapilarnie z gruntem. Podlega ona transportowi kapilarnemu, nawet w kierunku przeciwnym do oddziaływania siły ciężkości.
Więcej
10-06-2018

Modernizacja zbiorników wody pitnej w technologii KERASAL

Woda stanowi 60% masy ciała człowieka. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dlatego jakość spożywanej wody jest tak istotnym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie.
Więcej
25-03-2018

Renowacja zabytków, osuszenie i likwidacja zawilgocenia.

Renowacja obiektów budowlanych jest związana z odnowieniem i przywróceniem ich pierwotnej świetności. Większości kojarzy się z odświeżeniem elewacji i remontem dachu, które są najbardziej widoczne i atrakcyjne
Więcej
09-01-2018

Czym jest torkretowanie? Torkret mokry i torkret suchy.

Torkretowanie jest to nakładanie mieszanki betonowej metodą natrysku. Służą do tego profesjonalne zestawy maszyn: torkretnice lub pompy podające współpracujące z odpowiednim kompresorem powietrza.
Więcej
Kerasal logo
Mapei logo
International logo
p and t logo
koster - hydroizolacje logo
Webac logo
Schomburg logo